ШВЛ апарати

Виводити:
Показані: товарів
( Resvent Medical Technology Co Ltd) Арт: R9129
Арт: R8555
Арт: R7911
Арт: R8141
Арт: R7912
Арт: R7913
Арт: R8008

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Пандемия и спокойствие

Які заходи слід приймати людям, щоб захиститися від зараження одним з варіантів COVID-19?

ШВЛ апарати

ШВЛ апарати є одними з найважливіших компонентів реанімації, інтенсивної терапії, а також в стаціонарних відділеннях спеціалізованих лікарень. Апарат штучної вентиляції легень - пристрій, призначений для подачі в дихальну систему пацієнта кисню і виведення вуглекислого газу.

Принцип, за яким працюють сучасні апарати ШВЛ, називається вентиляцією з позитивним тиском, коли повітряна суміш надходить в дихальну систему пацієнта під тиском. Апарат штучного дихання може подавати її під постійним тиском або підвищувати тиск при вдиху. Сучасний апарат для штучної вентиляції легень має різні режими роботи, завдяки чому його можна використовувати для надання респіраторної допомоги як дорослим, так і дітям.

Якими бувають ШВЛ апарати?

За призначенням апарати ШВЛ поділяють на загальні і спеціальні. Від цього залежить вартість апарату ШВЛ.

Скільки коштує апарат ШВЛ для домашнього використання?

Вартість апарату ШВЛ для домашньої експлуатації безпосередньо залежить від його функціональних можливостей.

Обираючи для домашнього застосування апарат вентиляції легень, ціна його не повинна бути визначальним критерієм. Неприпустимо економити на тих функціях, які необхідні і, навпаки, немає необхідності переплачувати за режими і модулі, якими ви не будете користуватися.

Як працює апарат штучної вентиляції легень

Точного копіювання функціонування дихальної системи людини в процесі заміни її апаратом ШВЛ не відбувається. Його принцип дії заснований на подачі кисню під тиском, яке може бути постійним або збільшується на вдиху. Приплив повітря організовується інвазивним або неінвазивним шляхом. У першому випадку використовується трубка, введена через ніс, рот або трахею пацієнта. Таким способом суміш надходить в легені без втрат. Неінвазивна подача здійснюється через щільно прилеглу маску. Цей метод найбільш ефективний, оскільки повітря спрямовується безпосередньо в легені.

COVID-19 і ШВЛ

Апарат ШВЛ бере на себе процес забезпечення організму киснем, коли перестають працювати легені. Це дає організму час на боротьбу з захворюванням. Багато лікарів сьогодні стверджують, що іноді апарат ШВЛ - "єдиний спосіб загнати кисень в пацієнта", незважаючи на те, що застосування апаратів може бути пов’язано з ризиком. Лікарям не завжди зрозуміло, хто з пацієнтів, підключених до ШВЛ, постраждає від довгострокових наслідків вірусу.

Через швидке поширення Covid-19 багато систем охорони здоров’я не в силах впоратися з напливом пацієнтів, яким одночасно буває необхідний ШВЛ. Іноді лікарні, яким не вистачає апаратів, вимушені робити вибір на користь пацієнтів, у яких більше шансів вижити. Однак, наркозно дихальний апарат повинен застосовуватися тільки під наглядом кваліфікованого медперсоналу.

Якою є ціна апарату ШВЛ і де купити ручний апарат ШВЛ?

Компанія «Рехамед» пропонує купити апарат ШВЛ та інше медичне обладнання в Києві будь-якого призначення, з різним набором функціональних можливостей. У каталозі представлена ​​широка лінійка продукції, а тісне тривале співробітництво з виробниками дозволяє нам утримувати конкурентоспроможні ціни. Наприклад, можна купити стаціонарний ШВЛ апарат або використовувати апарат для штучної вентиляції легенів в домашніх умовах, ціна на який буде доступною, як для приватних медичних клінік, так і для державних лікарень.

Рівень наших вимог до товарів, що ми пропонуємо, досить високий, щоб і гарантує їх відмінну якість. Пропоноване нами обладнання максимально зручне для лікарів і є безпечним для пацієнтів, як апарат ШВЛ портативний. Ми готові забезпечити будь-які обсяги оперативних поставок по всій Україні, завдяки запасам продукції на власних складських приміщеннях і чіткій взаємодії з транспортними компаніями.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed