Дезінфекція

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Зачем нужна дезинфекция?

У період коронавірусної інфекції одним з основних способів попередження захворюваності є дезінфекція. Була і є. Дезінфекція рятує нас від багатьох небезпечних захворювань.

Антисептик для рук

Для зменшення ризику коронавірусної інфекцією, через яку багато країн сьогодні закриваються на карантин, ВООЗ рекомендує мити руки водою і милом якомога частіше. Це знижує кількість інфекцій і мікробів на руках. Але якщо такий спосіб дезінфекції з якої-небудь причини вам недоступний, можна купити антисептик для рук. Використовувати дезінфікуючий засіб для рук на спиртовій основі можна на постійній основі, але спирту в ньому повинно міститися не менше 60%. 

Дезінфекція рук - захист від інфекції

Шкірні антисептики, санітайзер для повсякденного побутового використання або гель для рук - це засоби, які знищують збудників інфекційних захворювань на поверхні тіла людини, ранових поверхнях, слизових оболонках.

Антисептики для рук виробляють на різній основі. Найбільш ефективними і швидкодіючими для знищення різного роду мікроорганізмів є антисептики на спиртовій основі. Якщо ви бажаєте антисептик для рук купити, то звертайте увагу на його концентрацію, як правило, від 40 до 70%. Чим вище концентрація, тим краще антисептичні властивості засобу і, зрозуміло, вища ціна. Тому обов’язково звертайте увагу на вміст спирту.

Незважаючи на більш високу ефективність, засіб для дезінфекції рук на спиртовій основі може не підходити людям з чутливою шкірою. В цьому випадку зверніть увагу на санітайзер для рук на водній основі.

Коли зручніше використовувати дезінфікуючий гель для рук 

Антисептики для рук з дозатором згодиться тоді, якщо вам необхідно швидко і якісно зробити дезінфекцію шкіри. Їх застосовують для дезінфекції рук в дитячих і у всіх лікувальних установах, в косметологічних і стоматологічних кабінетах, на харчовому виробництві, в закладах громадського харчування, супермаркетах тощо. Але актуальними є антисептик з дозатором і аналогічні засоби сьогодні і в побуті. Гель для рук антисептик забезпечує надійний захист від патогенних бактерій, гель антисептик заправляється в спеціальні диспенсери або в невеликі флакони з дозатором. Це зручно для експлуатації - можна купити санітайзер для рук і відразу ж користуватися. 

Коли вперше з’явилися антисептики?

Антисептичний засіб для рук з’явився в 1966 році завдяки молодій медсестрі з Каліфорнії Лупі Ернандес. І вже в 2009 році, після епідемії свинячого грипу, вони отримали широке поширення не лише в лікарнях, антисептики купити могли і звичайні люди. У США в цьому ж році купити антисептичний гель для рук і дезінфікуючі серветки міг кожен. Продажі за півроку зросли на 70%.

Купити надійний захист - гель антисептик для рук 

Сьогодні санітайзер купити антисептичний гель для рук можна буквально скрізь - від косметичних магазинів до аеропортів. У нас в магазині завжди є антисептик в зручному для вас обсязі і тарі, а також засіб дезінфікуючий для рук, який в домашніх умовах ніяк не зробиш. У представлених в нашому інтернет-магазині антисептиках містяться необхідні дози пом’якшуючих речовин, без яких ви ризикуєте пошкодити шкіру рук. Асортимент - досить великий. Однак наші менеджери також застерігають від гарячкової скупки антисептиків - маленької пляшечки вистачає надовго для щоденної експлуатації. 

Епідеміологи наполягають, а ми прислухаємося: не слід без нагальної потреби торкатись до різних поверхонь, а якщо довелося це зробити - використовуйте антисептик для рук гель або помийте руки перед тим, як торкатися обличчя.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed