Засоби індивідуального захисту

Виводити:
Показані: товарів
(Bioeasy) Арт: R7906
(Microfilter) Арт: R7905
Арт: R8094
Арт: R7933
Арт: R7921
Арт: R8251
1
Арт: R8009
Арт: R8120

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Тесты на COVID-19: как разобраться в их видах и назначениях

Зараз існує велика кількість різних тестів на COVID-19. Які їх типи, коли і кому рекомендується виконувати? Що значить - наявність антитіл? Якщо людина має імунітет до коронавірусу, то їй можна розслабитися? Коли необхідний швидкий тест на Ковід?

Маски медичні: найпопулярніший товар у всьому світі

З початку спалаху коронавірусної інфекції жителі багатьох міст одразу взялися носити одноразові маски, медичні маски з фільтром або багаторазові маски як належне, боячись цієї незнайомої хвороби. І якщо для жителів України захисна медична маска для обличчя асоціювалася раніше з лікарнею та хірургами, то, наприклад, в Сингапурі, Японії, Британії, абсолютно нормально ходити в одноразовій масці вулицею. І справа не лише в рекомендаціях епідеміологів або директивах уряду купити маски медичні, справа в сумному досвіді минулих років і сформованих культурних звичках.

Чи стануть медичні маски з клапаном звичною справою для нас у міру посилення пандемії?

Про що говорить ВООЗ і що рекомендують епідеміологи?

З розвитком COVID-19 офіційна рада ВООЗ була в цьому питанні не настільки категоричною, стверджуючи, що лише дві категорії людей повинні мати при собі одноразові медичні маски - той, хто вже захворів або має відповідні симптоми, а також той, хто доглядає за такими людьми. По суті, медики стверджували, що іншим маска медична була не потрібна, вказуючи на такі причини.

По-перше, перш ніж купити медичну маску, варто знати: вона не є 100%-ним захистом від нового вірусу, якщо виходити з уявлення про те, що коронавірус поширюється навіть через дрібні частинки слини. Можна купити маски одноразові, у вас може бути і маска медична з клапаном, але важливо пам’ятати те, про що стверджують медики - часте миття рук з милом набагато ефективніше, аніж багаторазові медичні маски. До того ж, по-друге, зняти медичну маску потрібно ще вміти, вам буде потрібна особлива акуратність, щоб на свої руки не занести вірус.

Незважаючи на це, є країни, де захисні маски медичні носять абсолютно всі, оскільки це вважається одним з безпечних і простих способів захистити від потенційної хвороби як себе, так і оточуючих.

Маска медична багаторазова: для кожного - це соціальний сигнал 

Існує думка, що носіння захисних медичних масок "скрізь і завжди" - знакова річ, яка розповідає нам про серйозну небезпеку коронавірусної інфекції. Свого роду, захисна маска від вірусів є стимулом того, щоб бути уважним до себе та інших.

Купити маски від вірусів сьогодні дорівнює захистити себе

Немає таких людей сьогодні, які б стверджували на всі 100, що маски від вірусів малоефективні. Однозначно, маски медичні надають нам певний захист. Навіть дитина знає, якщо у більшості людей в людному місці є тришарова медична маска, то це, безумовно, їх захистить, оскільки вплине на передачу вірусу.

Кожен з нас вдається до засобу, який допомагає хоч якось скоротити число інфікованих. І купити медичні маски сьогодні - один з варіантів зробити щось для свого захисту.

Чому епідеміологи радять багаторазові маски купити?

Взагалі-то, не так важливо багаторазова у вас маска з фільтром чи медична 3-шарова маска одноразова. Важливо, щоб вона була в належному вигляді.

Оскільки в Україні носіння медичних масок ще не стало нормою, всю серйозність поширення повторного або мутованого коронавіруса, жителі нашої країни відчули лише в ці дні, коли влада в різних містах почала вводити жорсткі карантини. Всі стали шукати маски в інтернеті, роблячи запити - купити маску медичну одноразову або маска медична багаторазова купити. Менеджери нашого інтернет-магазину також відзначають збільшення частоти запитів на медичні маски, незважаючи на те, що в ранкові та вечірні години в маршрутках або метро в масках їздять далеко не всі.

Щоб під час пандемії не потрапити в халепу з питанням, де одноразові маски купити, краще їх придбати в актуальний час. У нас завжди є в асортименті маска медична ціна і якість якої відповідає всім нормам.

Будьте уважні до свого здоров’я і бережіть своїх близьких - будьте здорові!

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed