Бактерицидні опромінювачі

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Пандемия и спокойствие

Які заходи слід приймати людям, щоб захиститися від зараження одним з варіантів COVID-19?

Купити бактерицидні опромынювачі в Україні з доставкою!

Кращий захист вашого дому від коронавірусу!

Опромінювачі - це ефективний спосіб профілактики, а також боротьби з різними захворюваннями, що передаються повітряно-крапельним шляхом, в тому числі і захист Вас і Ваших близьких від коронавируса! 

 
У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 багатьох цікавить питання: як бактерицидні опромінювачі і рециркулятор допомагають боротися з вірусом грипу, ГРВІ та іншими ГРЗ, що передаються повітряно-крапельним шляхом? Чи можна використовувати в якості профілактики коронавіруса бактерицидні опромінювачі?
 
Кількість інфікованих вірусом COVID-19 з кожним днем ​​зростає, тому в багатьох регіонах України медичні працівники рекомендують жителям проводити профілактичні заходи з використанням кварцевих ультрафіолетових ламп.
 

Бактерицидні опромінювачі для дезінфекції приміщень 

Бактерицидний опромінювач - це джерело УФ променів з довжиною хвилі від 205 до 315 нм. Тривала дія таких променів руйнує клітинну структуру бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, розриваючи зв’язку в ДНК, що призводить до їх загибелі. До того ж, кварцування вбиває не лише віруси, але й грибок, цвіль, бактерії, тому бактерицидні лампи часто застосовують в приміщеннях медичних установ. Кварцування застосовується не лише для приміщень, але і для обробки ран, боротьби із захворюваннями шкіри.
 
Лікарі стверджують, що вірус COVID-2019 може жити на поверхні поза організмом до 10 годин. Саме тому кварцування буде дуже доречним. Лампа стане в нагоді і для обробки предметів одягу.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed

NULL rp6s8ncc9h0k3s5miinpst6ii3