Переглянути всі статті

Експерти медичної компанії Rehamed розповідають, на що варто звернути увагу і як не пропустити небезпечні симптоми коронавірусу. 423

 
 
Світ живе вже 2 роки в стані перманентного локдауна. На карантин закриваються установи та розважальні заклади України, діти в черговий раз переведені на дистанційне навчання, громадський транспорт ходить з обмеженнями, а ми - в захисних масках. Важко всім, і всі втомилися, але виходу поки не видно, принаймні, в Україні. розвинені країни за станом на березень 2021 роки вже активно проводять вакцинацію населення, а деякі країни, такі як Ізраїль, вже навіть і закінчили її. Відповідно, там уже поступово знімаються обмеження, люди можуть спокійно пересуватися, магазини і ресторани - працювати.
В Україні поки хвалитися нічим, адже кілька тисяч доз першої вакцини розподілили між медиками і військовими, але кількість їх така мала, що для загального імунітету поки немає ніяких передумов.
 
Отже, ми знову сидимо вдома, і знову крива захворювання коронавірусу стрімко пішла вгору, перетнувши позначку в 16000 заражених на добу. 
 
 

Що кажуть лікарі?

На даний момент лікарі відзначають зміни симптоматики інфікованих коронавірусом. Більш того, з’явилися нетипові симптоми, які ще рік тому свідчили про те, що це точно не COVID 19. Зараз до симптомів коронавірусної інфекції відносять:
  • мокрий нежить
  • сильні головні болі
  • біль в горлі, сиплість голосу
  • втрата активності, втома
При тому, смак і нюх може залишатися без змін, тобто бути присутнім в повній мірі.
Також відзначають медики, що коронавірус на весну 2021 року істотно помолодшав. Зараз госпіталізації потребують люди 30+, хоча раніше переважна більшість пацієнтів - це були люди старше 60 років.
А ще вірус-мутант став набагато заразнішим, і здатний інфікувати людину навіть при короткочасному і не дуже близькому контакті з зараженим.
 

Як убезпечити себе від зараження:

  • Пийте багато рідини
  • Гуляйте на свіжому повітрі
  • Не відвідуєте місця скупчення людей, намагайтеся не ходити в гості і не приймати гостей у себе
  • Полощіть ніс і рот спеціальними соляними розчинами
  • Міряйте сатурацию (для цього потрібно купити пульсоксиметр)
  • Відкладіть гроші (або оформіть кредит), але постарайтеся купити домашній кисневий концентратор. Це на даний момент сама потрібна річ в господарстві! І навіть, коли коронавірусна пандемія закінчиться, концентратор кисню для дому вам завжди знадобиться!
 
Завжди раді надати консультації по медичним товарам, і бажаємо вам здоров’я!

 

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2024 Rehamed