Кисневі концентратори

Виводити:
Показані: товарів
1
(Adonyss medical) Арт: R8344
1
(AERTI Healthcare) Арт: R8527
2
(AirSep) Арт: R0737
(Brightfield Healthcare) Арт: R8454
1
(Nidek Medical Products) Арт: R8434

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Сила потока кислородного концентратора: почему это важно?

Почему при покупке концентратора важно обратить внимание на силу потока?

Кисневі концентратори

Користь терапії киснем вже давно визнана в усьому світі. Для того, щоб її здійснити, потрібен кисневий концентратор. Цей пристрій можна придбати в нашому інтернет-магазині, на сторінках каталогу ви можете зробити вибір серед великої кількості варіантів з різних цінових категорій.

Концентратор кисню сьогодні вкрай необхідний для лікування важких форм COVID-19, а в зв’язку з непростою ситуацією, ці пристрої будуть необхідні і в 2021 році.

Концентратор кисню при коронавірусі

Коронавірус - це новий виклик, лікування від нього поки не існує, але відомо, що при великому обсязі ураження легень, для їх відновлення, буде потрібна постійна киснева підтримка. І в важких випадках пацієнту необхідно користуватися кисневим концентратором.

Кисневий концентратор допоможе пацієнтам з коронавірусом при ослабленні дихання і під час відновлювального періоду. Також ці пристрої можуть використовуватися на післяопераційному етапі, при терапії інтоксикацій і в інших ситуаціях, де є необхідність в медичному кисні.

Кому потрібна та корисна киснева терапія?

При коронавірусі ускладнюється дихання, може утворитися гіпоксія, яка веде до серцевої недостатності. Симптомами такого явища може стати задишка, порушення в роботі нирок, печінки і серця. Концентратор кисню виділяє з навколишнього повітря молекули кисню, концентрує і подає людині у вигляді потоку, відновлює функціонування дихальної системи і налагоджує роботу серцевого м’яза.

Даний апарат призначений не тільки для людей з COVID-19, а також при бронхіальній астмі, хронічної обструктивної хвороби легень, при серцевій недостатності киснева життєво необхідна. Регулярні процедури компенсують гіпоксію, в результаті чого зменшується задишка, нормалізується робота не лише серця і легенів, але також нирок і печінки. 

У період відновлення організму після важких операцій киснева допомагає зміцнити захисні сили.

Також буде корисно жителям міст, оскільки дефіцит кисню приводить до хронічної втоми, сонливості, частих головних болів, поганого самопочуття, зниженню стресостійкості, передчасного старіння. Тому містянам рекомендована киснева терапія. 

Як працює концентратор кисню?

Принцип дії даного пристрою досить простий. Апарат забирає навколишнє повітря з приміщення, фільтрує його за допомогою кульок цеоліту (молекулярне сито), де молекули азоту відокремлюються від молекул кисню. Кисень концентрується з одного боку (рівень кисню досягає 95%), а азот - з іншого. Далі кисень надходить до дихальних шляхів людини, а азот скидається в атмосферу кімнати.

Постачання кисню в сучасних моделях здійснюється зі швидкістю до 5-ти літрів в хвилину. Але є прилади, пропускна здатність яких в 2 рази вища. У портативних концентраторів продуктивність нижча, зазвичай вона не перевищує 2-х літрів в хвилину.

Застосування кисневого концентратора для здорових людей

Є кілька категорій людей, якими потрібно обов’язково проходити терапію киснем:

Перед покупкою концентратора, пройдіть обстеження і отримаєте консультацію у свого сімейного лікаря - уточніть, в якому дозуванні і формі приймати кисень. Якщо ви будете робити інгаляції, то необхідно проводити сеанси з певною тривалістю.

Особливості сучасних концентраторів кисню

Деякі моделі концентраторів здатні виконувати багато функцій, що дозволяють надавати невідкладну медичну допомогу хворим, а також підключати прилад з концентрованим киснем до апаратів ШВЛ, наркозно-дихальних пристроїв.

Виробники постійно працюють над удосконаленням пристроїв. Модернізація стосується, перш за все, зменшенню ваги приладу без шкоди для його технічних характеристик, а також мобільності. Практично всі моделі останнього покоління оснащені поворотними коліщатами, що дозволяє швидко і без зайвих клопотів переміщати кисневий концентратор в потрібне місце.

Переваги портативного концентратора кисню для дому

Головною перевагою даного апарату є його безпека. Принцип роботи пристрою не пов’язаний з будь-якими хімічними реакціями, тому прилад абсолютно безпечний і не займає багато місця.

Більше не потрібно ходити в клініку на профілактичні процедури або терапію легеневих захворювань. Кисневий концентратор легко поміщається в квартирі/будинку чи в офісі. Купуйте в нашому магазині якісне кисневе обладнання та будьте здорові!

Як вибрати недорогий кисневий концентратор для дому?

Матеріал підготував провідний фахівець з медичного обладнання компанії Rehamed Павлов Олексій

 

 

Кисневі концентратори для дому в межах 30 000 грн.

Ринок медичного обладнання в останній рік сильно змінився. Основною причиною стала пандемія коронавірусу COVID-19 і мутованих штамів. Якщо раніше в домашній аптечці середньостатистичного українця можна було зустріти з автоматизованих або електронних апаратів хіба що тонометр і термометр, то сьогодні майже кожен знає, що таке кисневий концентратор для дому.

Ми вирішили розібратися, чи так необхідний цей апарат в домашньому використанні, і чи можна купити якісний концентратор в межах 30 000 грн (до $ 1000)

Навіщо потрібен  вдома портативний концентратор кисню?

Багато хто вважає, що дане обладнання ефективно тільки в боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції, для відновлення легенів. Але це не зовсім правильно. Киснева терапія активно застосовується як профілактика захворювань дихальних шляхів, для нормалізації кров’яного тиску, поліпшення загального стану організму, для нормалізації сну, при бронхіальній астмі і хворобах легенів, в тому числі після перенесених пневмоній будь-якого походження.

Характеристика бюджетних концентраторів кисню

На ринку медичного обладнання широко представлені концентратори кисню від 8000 грн і понад 140 000 грн. Дорогі апарати призначені для професійного використання в спеціалізованих медичних установах. А ось бюджетні концентратори кисню - ідеальний варіант для домашнього використання.

  • Модельний ряд портативних концентраторів в межах 30 000 грн досить широкий.
  • Це апарати виробництва таких країн: Бельгія, Великобританія, Туреччина, Китай.
  • Швидкість потоку кисню: 1-5 л/хвилину
  • Концентрація кисню > 93%
  • Рівень шуму ≤45 dB (А)
  • Вага: від 20 до 35 кг

Такі апарати для кисневої терапії можна знайти на сайтах і в магазинах медичного обладнання. При покупці обов’язково запитуйте сертифікацію в Україні і переконайтеся в наявності гарантії. А перед використанням кисневого концентратора порадьтеся зі своїм лікарем.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed