Переглянути всі статті

Кисневі концентратори: застосування і необхідність 543

Високий ступінь забрудненості повітря в містах робить негативний вплив на самопочуття людей. Мінімізувати наслідки такого впливу можна за допомогою інноваційних приладів, які застосовуються в лікувальних і профілактичних цілях.
 
Кисневі концентратори є універсальними приладами, застосовувати які можна практично всім людям. Досить часто ці прилади зустрічаються в лікувальних установах, концентратори в лікарнях застосовуються в першу чергу для тривалої кисневої терапії, а також для лікувальних профілактичних процедур.
 
 
Кисневий концентратор допоможе тим, хто проходить реабілітацію після травм опорно-рухового характеру. Сьогодні киснем можна лікувати і респіраторну недостатність. Нервові захворювання, депресія і зайву вагу також відносяться до основних показань, при яких доречно використовувати кисневий концентратор в домашній обстановці. Цей апарат здатний підняти настрій і поліпшити загальне самопочуття.
 
 
Кисневий концентратор і діти
 
Спосіб життя дитини - досить активний, тому фахівці рекомендують поповнювати організм, що розвивається додатковим киснем. Так як при русі дитина набагато більше споживає кисню, то ковток свіжого повітря йому точно не стоятиме на заваді.
 
За допомогою кисневого концентратора можна приготувати кисневий коктейль. Цей напій є повітряну піну, яка має приємний солодкуватий смак і складається з безлічі дрібних повітряних бульбашок. Пінка збивається з рідини, в яку можуть бути додані відвари з трав або натуральні соки. Також підійде звичайна вода з додаванням корисного кореня солодки. Приготувати напій можна в домашніх умовах не складе особливих труднощів, особливо, якщо є концентратор кисню.
 

Перед тим, як купити концентратор кисню, варто звернути увагу на такі параметри, як:
  • Продуктивність.
Можливість генерації кисню в хвилину повинна бути не менше 3-6 л / хв, щоб задовольнити потреби пацієнта.
  • Шумові параметри.
Прогресивні моделі мають шумопоглинаючі елементи, що сприяють тихій роботі кисневого концентратора навіть у вечірній або нічний час.
  • Портативні характеристики.
Компактні габарити і автономне електроживлення дозволять займатися лікування захворювань під час прогулянок або подорожей.
  • Вартість.
Бажано для побутового застосування підбирати кисневий концентратор, ціна якого буде знаходитися в середньому діапазоні. Дорогі моделі служать довго, але при можливій поломці їм не завжди вдається швидко і дешево повернути працездатність. Бюджетні моделі мають менший гарантійний термін обслуговування.
 
За ступенем продуктивності краще купити концентратор, виходячи з потреб:
 
  • Профілактичні. Портативні апарати, що видають менше 2 л / хв. Актуальними для будинку або офісу, щоб наситити організм невеликими порціями О2.
  • Побутові. Агрегати з потужністю 3-4 л / хв використовують в невеликих фітнес клубах і салонах краси.
  • Напівпрофесійні. Концентратор кисню з продуктивністю 5-6 л / хв може застосовуватися для тривалої терапії в оздоровчих закладах, школах та дитсадках.
  • Професійні. Прилади, що працюють з навантаженням 10 л / хв і вище, відносяться до професійного реанімаційного медичного обладнання. Вони експлуатуються паралельно з ШВЛ або під час наркозу, а також під час пологів.
 
Кисневий концентратор можна купити не тільки для побутового, але і для персонального використання в лікувальних цілях. Такий прилад ефективний для профілактики різних захворювань для алергіків і астматиків. 
 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2024 Rehamed