Переглянути всі статті

Бензинові та дизельні генератори 252

Генератори – незамінний інструмент забезпечення автономного електропостачання за умов відсутності електрики. Вони використовуються для подачі електроенергії на об’єкти будівництва, на підприємствах, заміських будинках, на дачах, на виїзних заходах і на багатьох інших об’єктах. Найпопулярнішими видами генераторних установок є бензинові та дизельні. Обидва види мають різні експлуатаційні характеристики і спрямовані виконувати різні типи завдань. Щоб зробити правильний вибір, перед покупкою важливо точно знати, у чому відмінність дизельного генератора від бензинового. Зателефонуйте нам і у вас не буде жодних питань після спілкування із нашим фаховим менеджером, ви будете задоволені своєю покупкою.

Бензинові генератори: особливості

Бензинові двигуни використовуються на генераторах невеликої потужності до 10-18 кВт. Вони розраховані на короткочасну роботу, переважно протягом 3-5 годин при навантаженні 75% від номінальної потужності і до 8 годин при навантаженні не більше 50% від максимального. Бензогенератори мають широке застосування в побуті (у заміському будинку або на дачі), використовуються на малих підприємствах при ремонтно-оздоблювальних роботах.

Генератор бензиновий Huttenberg HT2000

Переваги бензинових генераторів:

  • Легкість в обслуговуванні, що робить їх зручними при використанні у побуті.
  • Нижча вартість у порівнянні з дизельними генераторами.
  • Легше запускаються в холодну пору року, оскільки бензин краще випаровується, ніж дизельне паливо.
  • Бензинові генератори працюють тихіше, ніж дизельні, що робить їх більш підходящими для використання в умовах, де важливим є низький рівень шуму.
  • Завдяки компактному розміру та невеликій вазі бензогенератори легше транспортувати.

Дизельні генератори: особливості 

Дизельні електростанції можуть працювати як основне джерело енергії, так і резервне. Завдяки широкому діапазону потужності вони найчастіше використовуються в промисловості та у побуті. 

Дизельний генератор добре справляється з великими навантаженнями, може працювати більше 8 годин при температурі повітря до +25 °C, а моделі з рідинним охолодженням — цілодобово. Двигун станції не так швидко перегрівається, що подовжує період їх експлуатації.

Дизельний генератор може мати великі габарити та об’ємні паливні баки. Такі агрегати надійніші і мають більший моторесурс, ніж бензинові аналоги, а тому коштують дорожче. 

Дизельний генератор Matari MDA9500E

Переваги дизель-генераторів:

  • Дизельні електростанції потужніші, ніж бензинові, що дозволяє підключати до них потужніші електроприлади.
  • Дизельні установки здатні працювати протягом довгого часу без зупинки, що робить їх ідеальним вибором для об’єктів з постійним навантаженням.
  • Економічність. Дизпаливо щільніше ніж бензин, тому його витрата менша при роботі генератора.
  • Дизельні генератори відрізняються тривалим терміном служби. Це пов’язано з більш високим тиском у циліндрах, що призводить до збільшення терміну експлуатації двигуна.
  • Дизпаливо менш займисте, ніж бензин, що робить такі установки безпечнішими у використанні.

Все ще думаєте: який генератор краще вибрати – бензиновий чи дизельний? 

Якщо коротко, то все залежить від таких факторів, як потужність, ціна, тривалість роботи та умови експлуатації. Бензинові генератори малої потужності чудово підійдуть для використання на відкритому повітрі та вирішення короткочасних задач. Вони менш “шумні” і не такі габаритні, як дизельні. Проте дизельні генератори - здатні працювати протягом тривалого часу, вони витриваліші та економічніші, можуть витримувати великі навантаження. 

Тому перед покупкою варто добре проаналізувати всі можливі варіанти та обрати найкращий, це стане гарантією безперебійного електропостачання та виконання всіх поставлених завдань.

Генератор бензиновий NTC TRT-5,5

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2025 Rehamed