Топ продажів! Зарядна станція Oukitel P2001E 4000W/2000Wh EU (3500 циклів >80%)! Поспішайте, кількість товару обмежена!

Медтехніка - медичне обладнання
вул. Успенська вул. Кооперативнавул. Д. ДудаєваВідділення НП №1

skype:

osdmanager2

Переглянути всі статті

Захищаємось від коронавіруса ефективно 424

В зв’язку з посиленням пандемії corona-19 багато задумалися про покупку товарів для захисту від коронавируса.
У нас є все, що може вас захистити!
 
Ми підготували спеціальну добірку обладнання і всього того, що знадобиться для профілактики і якісної діагностики вірусної інфекції - медичні маски-респіратори, ШВЛ-апарати для лікарень, антисептики для щоденного використання тощо.
 
Медичні маски для обличчя в якійсь мірі забезпечують захист від попадання в дихальні шляхи різних вірусів і мікробів. І хоча маски не запобігають інфекцію, вони захищають нас від наших же рук, які так і прагнуть торкнутись обличчя. Як стверджують лікарі: "Ризик зараження вірусом високий, тому що мікроби, що знаходяться на ваших руках, легше переносяться".
 
Маска медична 3-х шарова (100 шт. в упакуванні) КУПИТИ

  

Маска-респіратор FFP1 багаторазова з клапаном видоху 

 
 
 
 
 
 

Чистота рук - є ключем жл того, щоб тримати вірус COVID-19 у страху. Для їх дезінфекції скористайтесь

 АХД 2000 гель чи АХД 2000 експрес (1000 мл).

  

 
Купити експрес-тести (набір з 25 штук) для діагностики коронавіруса (COVID-19, nCoV-2019,  SARS-CoV-2) можна в нашому інтернет-магазині. Тести можуть використовуватись в медзакладах, приватних клініках, підприємстваї, офісах, а також для домашнього вжитку з метою забезпечення власного спокою.
 
Також ми відмічаємо попит на апарати ШВЛ для вентиляції легень у випадку зараження коронавірусом. Наприклад, ви можете купити Кисневий концентратор (на 10 літрів):
 
 
 
Ручний апарат ШВЛ, чи реанімаційний мішок АМБУ для дорослих НХ 001-А, призначений для примусової подачі кисню в легені, коли немає можливості використовувати стаціонарний електричний апарат. Реанімаційний мішок АМБУ для дорослих НХ 002-А використовують в анестезіологічному або відділенні інтенсивної терапії, в якості допоміжного обладнання для карет швидкої допомоги. 
 
  
 
На даний момент  запропоновані товари (медичні маски-респіратори, експрес-тести, антисептики тощо) є в наявності на складі, проте ми очікуємо їх дефіцит і можливий ріст цін. Тому всім, хто бажає купити таке обладнання, рекомендуємо здійснити покупку максимально швидко. 
 
Друзі, ви можете убезпечити себе і своїх близьких, купивши в нашому магазині всі необхідні для цього товари, але також пам’ятайте, що головна і очевидна запобіжний захід - необхідність уникати будь-якого контакту з хворими. 
Бережіть себе!

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Медтехніка. Здорове життя