Переглянути всі статті

Які обрати вертикалізатори та підйомні пристрої для людей з інвалідністю 76

Людям з обмеженими можливостями у повсякденному житті доводиться стикатися з рядом складнощів, такими як проблеми із самообслуговуванням, переміщення по дому і за його межами. Для полегшення подібних завдань розроблені спеціальні пристосування - вертикалізатори та спеціальні підйомники, які широко використовувані не лише в різних медичних установах, а й у домашніх умовах.

Презентуємо вам дві новинки:

підйомні пристрої, спеціально розроблені для людей з інвалідністю -

EASY-UP 200 і STRUZZO 500 RC з пультом дистанційного керування

З їх допомогою люди з обмеженими можливостями можуть переміщатися кімнатою, тобто здійснювати дії, що викликають у них труднощі при відсутності додаткової підтримки. Такі пристрої є незамінними як для людей з інвалідністю, так і для тих, хто доглядає за ними. 

Особливості вертикалізаторів EASY-UP 200 та STRUZZO 500 RC:

 • Дистанційне керування: Завдяки пульту дистанційного керування обидва пристрої можуть легко маневрувати в обмежених просторах.
 • Легкість використання: Користувач піднімається в положення, стоячи за допомогою електродвигуна, який керується пультом.
 • Ще більше зручності: Рама вертикалізатора регулюється під зріст користувача за допомогою пульта керування.
 • Збільшена безпека: Обидва пристрої оснащені бічними поручнями, які служать як опора під час вставання, а також забезпечують підтримку верхньої частини тіла під час підйому.
 • Велика навантажувальна спроможність: Навантаження, яке може витримати підйомник - 140 кілограм.

Вертикалізатор є одним із найзручніших технічних засобів реабілітації. Підйом людини з порушенням опорно-рухових функцій з інвалідного візка в положенні стоячи може бути легким та комфортним. 

Переваги сучасних підйомників, вертикалізаторів для людей з обмеженими можливостями

Вертикалізатор (або підйомник) для людини з інвалідністю значно полегшує повсякденне життя. Ось його головні переваги:

 • Забезпечення незалежності: Вертикалізатори дозволяють людям з обмеженими можливостями у пересуванні самостійно підніматися та спускатися, що підвищує їхню незалежність та самооцінку.
 • Зручність переміщення: Вертикалізатори дозволяють легко переміщатися кімнатою та навіть між поверхами будинку, що робить їхнє життя більш комфортним та функціональним.
 • Соціальна активність: Люди з інвалідністю можуть більше брати участь у суспільному житті, беручи участь у різних подіях і зустрічах завдяки можливості легкого доступу до різних приміщень.
 • Сприяння здоров’ю і фізичній активності: Використання вертикалізатора може допомогти зберегти фізичну активність та мобільність, сприяючи здоров’ю м’язів та суглобів.
 • Збереження домашнього оточення: Замість переїзду в інше місце або виготовлення значних змін у будинку, вертикалізатори дозволяють людям з інвалідністю залишитися в своєму звичному домашньому середовищі.
 • Безпека: Вертикалізатори мають вбудовані системи безпеки, що запобігають аварійним ситуаціям під час використання.

Завітайте до нас, або телефонуйте у зручний для вас час, щоб дізнатися більше про пристрої, які можуть значно полегшити повсякденне життя людям з обмеженими можливостями у пересуванні. Для підбору правильного пристрою з урахуванням особливостей користувача, будь ласка, зверніться за консультацією до наших менеджерів.

 


 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Rehamed