Топ продажів! Зарядна станція Oukitel P2001E 4000W/2000Wh EU (3500 циклів >80%)! Поспішайте, кількість товару обмежена!

Медтехніка - медичне обладнання
вул. Успенська вул. Кооперативнавул. Д. ДудаєваВідділення НП №1

skype:

osdmanager2

Переглянути всі статті

Новинки магазину: сучасне портативне УЗД обладнання 321

В ультразвуковій діагностиці найбільш точними раніше вважали стаціонарні апарати. Вони характеризуються великими розмірами, можливістю підключення декількох датчиків, для дослідження практично всіх систем та органів.  Завдяки цьому на одному апараті можна здійснювати відразу кілька досліджень, і всі вони будуть характеризуватися високою точністю. Окрім того, стаціонарний апарат володіє високою роздільною здатністю екрану, та можливістю підключення окремого монітору, з високим показником діагоналі. Це дозволяє діагностувати захворювання на початкових стадіях, помітити навіть незначні зміни в тканинах.

Проте в умовах сьогодення найбільш популярним є використання УЗД обладнання портативного типу, перевагами якого є компактні розміри, можливість швидкого транспортування та невисока ціна. Такий апарат з легкістю можна встановити в кабінеті у терапевта, сімейного лікаря, використовуючи для попередньої діагностики. Мабуть, із головних його недоліків є лише невелика кількість роз’ємів для підключення додаткових датчиків чи сенсорів. 

З відгуків наших клієнтів:

«Сьогодні наша лікарня має два стаціонарні апарати ультразвукової діагностики. Тому ми замовили переносне обладнання, аби можна було обстежувати пацієнтів маломобільних чи з коронавірусом».

Зазвичай, у більшості лікарень подібне обладнання є застаріли, задля економії коштів краще звернути увагу на сучасне портативне УЗД обладнання

Ультразвуковий апарат EMP G30 – портативний ультразвуковий сканер для проведення рутинних діагностичних досліджень сірошкальному та доплерівських режимах. У складі: датчик лінійний 75L40J. Компактні розміри у поєднанні з невеликою вагою та відмінними функціональними характеристиками роблять сканер незамінним інструментом у щоденній роботі лікаря. Загальна вага приладу разом з акумулятором становить близько 6 кг.

Портативний конвексний ультразвуковий апарат SonoEye Р5 для швидкого і гнучкого використання в будь-якій ситуації завдяки зручному розміру і невеликій вазі (всього 100 г). За допомогою кабелю ультразвуковий пристрій можна підключити до смартфону або планшету для передачі зображення.

Ультразвуковий апарат SonoBook 6 - портативний ультразвуковий сканер з покращеними цифровими та апаратними складовими, розширеними діагностичними можливостями. Прилад призначений для щоденних діагностичних досліджень у всіх клінічних галузях. У комплекті: 3 датчики для загальних та кардіологічних досліджень.

Телефонуйте нам, досвідчений менеджер допоможе вам зробити вибір, надасть інформацію про основні функції медичного обладнання, сфери його використання, ви зможете дізнатись про умови оплати та доставки. 

вул. Успенська вул. Кооперативнавул. Д. ДудаєваВідділення НП №1 

 

 

 

 

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Медтехніка. Здорове життя