Переглянути всі статті

Придбати товар на виплат - це вигідна та зручна пропозиція 59

Якщо вас цікавить придбання будь-якого товару, що пропонується в нашому магазині, і ви не бажаєте витрачати всю суму одразу, ми маємо для вас чудовий варіант - оплатити його частинами. Наш магазин гарантує швидку та надійну доставку, щоб ви та ваша сім’я могли насолоджуватися вашими покупками в комфортній обстановці.

Як придбати товар у розстрочку в нашому магазині?

Оплата за товар частинами дозволяє вам отримати потрібну річ, навіть якщо вона коштує більше, ніж ви хотіли б витратити в даний момент. Це не надто навантажує бюджет і дає можливість отримати товар вже зараз. 

Товари, доступні для покупки в розстрочку, позначені спеціальними позначками біля ціни. Якщо ви не бачите таких позначок, не соромтеся запитати у нашого менеджера, чи є можливість оформити кредит в нашому магазині.

Для придбання товарів у розстрочку в нашому магазині потрібно мати рахунок в одному з наших партнерських банків - Приватбанк чи Монобанк. Використовуючи їх послуги, ви можете оформити кредитну картку та отримати особистий кредитний ліміт. Саме його розмір визначатиме, наскільки дорогі товари ви зможете придбати на виплат.

 Переваги придбання товарів в розстрочку в нашому магазині:

  • Перший внесок не обов’язковий.
  • Відсутність страхування.
  • Можливість дострокового погашення без додаткових комісій.
  • Зручна система погашення кредиту.
  • Вам не потрібно виходити з дому для оформлення розстрочки - все можна зробити через наш веб-сайт. 
  • Наші товари доступні як приватним, так і юридичним особам.

Умови оформлення товару на виплат та доставки по Україні

Оформлення розстрочки та доставка товару здійснюється кур’єрською службою до вашого дому чи складу. Вартість доставки можна дізнатися у нашого менеджера. Телефонуйте нам, дізнавайтесь більше та користуйтесь бажаним товаром - вже зараз.

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Rehamed