Медтехніка - медичне обладнання
Всі міста

050 346 83 83

067 800 83 83

044 222 63 83

093 316 55 55


(054) 76-70-07 Сумы

(032) 290-38-38 Львов

(063) 339 83 83 Одесса

(0432) 50 66 57 Винница

(050) 346 83 83 Херсон

(0532) 69-55-33 Полтава

(057) 727-08-08 Харьков

(041) 257-66-57 Житомир

(0462) 96-83-83 Чернигов

(061) 214-30-30 Запорожье

(056) 736-83-83 Днепр

Київ:

Оболонь:
044 229 00 83
067 629 83 83

Одеса:

098 322 83 83

Харків:

067 621 83 83

Запоріжжя:

067 800 83 83

Львів:

067 521 83 83

skype:

osdmanager2

Ми в соцмережі

  • facebook
  • twitter
  • google plus

Масажне обладнання "CASADA"

Масажер - для чого він потрібен?
Ця стаття розширить Ваші пізнання про свій організм, розповість просто про складні речі і дозволить зрозуміти кілька простих правил, дотримання яких позбавить Вас від майбутніх проблем зі здоров’ям.

Все наше тіло в прямому і переносному сенсі тримається на хребті. Від його стану напряму залежить здоров’я всього організму і правильність функціонування внутрішніх органів.
Часто люди вважають, що якщо хребет не болить - він здоровий, але найчастіше не все так райдужно - більшість проблем з хребтом мають приховану форму. Тому загальне правило, що захворювання краще не допустити, ніж лікувати, можна застосувати і тут - профілактичними методами можна уникнути безлічі проблем.
Щоб усе це було більш зрозуміло - треба трохи зупинитися на будові хребта. 

Основу жорсткості в хребті утворюють хребці, вони несуть основну силову навантаженність. Між собою хребці стикуються через пом’якшуючі міжхребетні диски, що надають хребту гнучкість і рухливість.
У будь-якому положенні тіла, крім лежачого, ці м’які диски приймають на себе навантаження ваги тіла людини і виступають у ролі амортизаторів. Але, як відомо, де тонко - там і рветься, і м’якість цих дисків призводить до того, що з часом вони деформуються від нерівномірного тиску хребців і можуть защімлювати нервові закінчення, що проодять поруч, або «видавлюватимуться» в грижу.

Від підняття важких речей, і навіть під власною вагою людини, міжхребетні диски можуть розплющуватися, що веде до більш щільного примикання хребців один до одного, погіршення гнучкості та амортизації хребта, а найстрашніше - ущімлення корінців нервів, які пронизують хребці. Ці нервові закінчення безпосередньо керують роботою всіх внутрішніх органів, і навіть нікчемного тиску на них буде достатньо, щоб пов’язаний з даним нервом орган став працювати на третину гірше, а якщо тиск на нервовий корінець ще трохи підсилити - це може привести до оніміння кінцівок.

Бувають ситуації, коли защімлення корінця нерва в хребті веде до різкого падіння слуху чи зору. І тоді без розуміння справжньої причини такого погіршення можна довго і наполегливо лікувати очі або вуха без будь-якого навіть натяку на одужання.
Щоб не доводити ситуацію до критичної, що вимагає оперативного втручання, найкращим засобом профілактики є Навколохребцевий масаж, який так само в першу чергу пропонують і в сучасних медичних центрах, як можливість без операції позбутися хребетної грижі.

До захворювань хребта може призвести безліч чинників - сидяча офісна робота, відсутність регулярного фізичного навантаження і елементів гімнастичних вправ, часті поїздки - все це призводить до дисбалансу хребетних м’язів і як наслідок - до застійних явищ в навколохребетних тканинах. А при застої ці тканини перестають бути провідниками поживних речовин для міжхребцевих дисків, своєрідного мастила для них, без якої диски втрачають свою еластичність, швидше зношуються і пошкоджуються.

Живлення для хребта
Максимально продовжити «життя і здоров’я» міжхребцевих дисків допомагає їх правильне живлення і масаж. Запорукою правильного живлення для дисків є чиста вода в раціоні людини. Так само важливим є і вживання желейних продуктів - холодцю, різних видів желе з фруктів - такі продукти необхідні для нормального функціонування хрящів і суглобів. Для зміцнення хребців підходять ті ж продукти, що і для загального зміцнення кісткової маси - їжа багата кальцієм (сир, сир, риба ...).

Як вже говорилося раніше, якщо проблеми в спині поки не відчуваються - це не означає, що їх там немає або що вони незначні.
Тому крім правильного харчування необхідно регулярно здійснювати Навколохребцевий масаж. І якщо болі в спині вже набули регулярного і гострого характеру, то без спеціального медичного масажу вже не обійтися, а от в профілактичних цілях цілком можна обходитися і самому.

Рішення є!

Звичайно ж, важко уявити як можна самому собі вручну повноцінно промасажувати навколохребетну область. Гарною підмогою в даному випадку є пропоновані масажери.
Їх принцип роботи простий і аналогічний діям професійного масажиста - вони механічно масажують і розминають м’язи і м’які тканини близько хребта, при цьому не торкаючись його самого. В результаті такого впливу усуваються всі застійні явища, кров починає нормально циркулювати і доставляти поживні речовини до міжхребцевих дисків, що приводить до відновлення їх нормального функціонування і регенерації.

Найкращий час для профілактичного масажу - незадовго до сну. Випивши чистої води, зробивши собі навколохребцевий масаж, потрібно прийняти горизонтальне положення і заснути - так ефект відновлення і живлення для спини буде максимальним.

Варто відзначити і ще декілька переваг власного масажера - він може бути Вашим вірним помічником вдома, на роботі і навіть у машині (завдяки можливості підключення через прикурювач), а так само Вам не потрібно планувати зустрічі з масажистом і прив’язуватися до нього за часом або місцем проведення масажу.

Ми пропонуємо Вам тільки перевірені часом надійні німецькі масажери, які не один рік будуть дбати про ваше здоров’я. Ви можете обрати на свій смак - масажні мати, накидки і подушки.

Телефонуйте нам, і Ваша спина зітхне з полегшенням!

 

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2020 Медтехника. Здоровая жизнь