Приготування СКС та коктейлери

Виводити:
Показані: товарів
Арт: R2245
(OSD Італія) Арт: R8578
Арт: R2246
Арт: R0754
Арт: R0753
1
Арт: R0833
Арт: R0752
2
Арт: R0755
(МІТ) Арт: R2517

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Как выбрать концентратор кислорода по выгодной цене

Не пропустіть максимальне зниження цін на найпопулярніші моделі концентраторів кисню для домашнього застосування.

Коктейлери

У лікувально-профілактичних центрах вже давно використовуються апарати, за допомогою яких готують кисневі коктейлі з метою проведення оксигенотерапії. Кисневі коктейлери з кожним роком все більше і більше використовуються і в домашніх умовах, завдяки чому хворим вдається легко і ефективно лікувати різні захворювання дихальних шляхів, серця і шлунково-кишкового тракту. Коктейлер, за допомогою якого готується кисневий продукт, складається з концентратора кисню і спеціального зволожувача.
 

У наш час кисневі коктейлери дуже затребувані і в медичних установах, і в домашніх умовах для твору оксигенотерапии в лікувально-профілактичних цілях. Оксигенотерапія, як метод лікування, використовується сучасною людиною вже досить давно. Спочатку він відбувався у формі прогулянок на свіжому повітрі в лісовій місцевості, на морі або в горах. Ці традиційні методи актуальні і зараз, проте, зайняті люди сьогодні можуть отримати весь комплекс терапевтичних процедур, не покидаючи меж міста, в якому вони живуть. Оксигенотерапія або оксигенація - це те, що дозволяє отримувати більшу порцію чистого кисню навіть у місті з самою забрудненою атмосферою.
 

При оксигенотерапії здійснюється штучне наповнення організму людини киснем, необхідність якого визначається показаннями загальної та місцевої гіпоксії, а також стан організму, який вимагає підвищених доз кисню. Також киснева терапія застосовується для хворих, які страждають захворюваннями дихальних шляхів, легенів і в інших випадках, коли має місце гіпоксія. Варто відзначити, що гіпоксія - це не основна причина, по якій слід вдаватися до оксигенації. Цілком виправданою є практика вживання кисневих коктейлів з метою профілактики, оскільки отриманий із спеціального апарату медичний кисень, вельми корисний для загального здоров’я людини.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed