Переглянути всі статті

Як вибрати бронежилет і шолом 1963

Пошук броні – дуже актуальне питання сьогодні. Навіть для цивільних. За дуже короткий термін нам усім довелося розібратися та стати експертом у цій темі. 

Будь-яка броня – це ймовірність на захист, а не панацея проти куль чи уламків. Одягнувши її, ви не ввімкнене режим безсмертя, тому не потрібно наражатися на небезпеку. 

Перед вибором бронежилета визначіться з його типом. Цивільним особам в зоні бойових дій підійде щось легке, наприклад, протиосколковий жилет. Військовослужбовцям потрібен армійський зразок з високим класом захисту.

Бронежилет 5 клас (мілітарі)

 

Бронежилети

Згідно зі статистикою, 70-80% поранень на війні трапляється від уламків. А бронежилети захищають від пістолетних куль та від уламків, що є основним завданням під час війни, завдяки матеріалу, який є всюди у внутрішній частині жилету – по боках, на шлейках над плечима. Також можуть бути варіації з захистом шиї та паху. Вони більші за площею, ніж плитоноски.  Водночас у бронежилетів є спеціальні кишені, в які вставляються захисні плити, так як і в плитоноски. 

Обираючи бронежилет, ми звертаємо увагу на:

  • Клас. Саме клас визначає тип зброї від якої повинен захищати бронежилет.
  • Тип носіння бронежилету, він може бути прихований та зовнішнього типу.
  • Ефективність площі захисту. Мінімальна - 18, максимальна - 42 дм2.
  • Ефективний час носіння: від 1 до 12 годин.

Проте вибирати бронежилет варто лише за одним параметром, а саме класу захисту. Клас захисту включає в себе всі інші параметри. Чим вищий клас, тим кращий рівень захисту від потрапляння кулі певного калібру, маси, рівня  швидкості.

Бронежилет HAP-IV (4 клас захисту)

Плитоноска чи бронежилет?

Кожен повинен сам для себе приймати це рішення самостійно. Потрібно відштовхуватися від завдання, яке виконує людина, та ризиків, які вона на себе бере, і відповідно вибирати вид броні, адже це завжди вага та мобільність. 

Наприклад, тим хто стоїть на блокпостах, в окопах, хто переміщається зверху на техніці, і в кого завдання не надто рухливі, краще взяти бронежилет (за наявності вибору), тому що він захищає від уламків більшу площу тіла і, за бажанням, додати плити. Ті, хто віддають перевагу мобільності, частіше вибирають плитоноски з плитами, щоб їм було легше рухатися. 

! Всі товари нашого магазину пройшли випробування та мають сертифікат якості.

Шоломи

Шоломи захищають від уламків та від пістолетних куль. Їх можуть виготовляти з поєднання параараміду, НВМПЕ та ударостійкого пластику в різних варіаціях. Для шоломів варто мати кавер (чохол) із вогне- та водотривкої тканини, але шоломи часто продаються без чохлів, тому їх потрібно шукати окремо або шити в Україні. Чохли потрібні, адже НВМПЕ разом з пластиком вогнезаймисті, тож їм потрібен захист від вогню, адже снаряди вибухають регулярно. 

 

Купити бронежилет і шолом

Бронежилет не схожий на звичайний повсякденний одяг, тому не чекайте від нього комфорту, особливо від важких моделей. До нього потрібно звикнути. Вибираючи відповідний жилет, подумайте, як ви будете в ньому рухатися, скільки часу потрібно в ньому перебувати і в яких кліматичних умовах це доведеться робити.

Бронежилет - не панацея, надівши його, не варто провокувати противника для перевірки захисних якостей. На жаль, навіть у хорошого бронежилета є слабкі місця, наприклад, боковини, про них слід знати. 

Ні в якому разі не можна «перевіряти боєм» бронежилет після покупки, особливо на людині. Відстріл жилета знижує захист: руйнуються керамічні пластини, пошкоджується захисна оболонка кевларових панелей. Це може закінчитися пораненням і смертю «манекена». Краща «перевірка» - грамотний вибір і застосування.

Купити бронежилет в нашому інтернет-магазині

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Rehamed