Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Профессиональное оборудование и запчасти для стоматологического кабинета

Якісне обладнання - запорука успіху стоматологічної клініки. Від якості медичного обладнання залежить успіх лікаря. У нашому інтернет-магазині є все для ведення лікарського прийому.

Біопсія

Голки для біопсії

Біопсія - це витяг з поліпа, пухлини, виразки крихітних часток тканини, які згодом відправляються на діагностичне дослідження. Ці частинки мають назву біоптат і від того, з якого місця він витягується, використовують відповідні інструменти. Таким інструментом може бути товста голка, ендоскоп, світловод або ж звичайний скальпель.
 
 
Метою біопсії є визначення характеру виниклої проблеми: це доброякісне тіло чи злоякісне. Найчастіше ця процедура виконується в процесі контролю лікування ракових пухлин. Для того щоб правильно витягти біопсію, від лікаря потрібен великий досвід і майстерність, оскільки від результату дослідження безпосередньо залежить і ефективність лікування.
 
 
Над отриманими шматочками тканин виробляють гістологічний аналіз, який заснований на порівнянні отриманого матеріалу з іншими, що належать до того ж типу тканини. Якщо внутрішню будову  клітини порушено, то це свідчить про злоякісний характер патології.
Ефективне проведення біопсії вимагає не тільки грамотного фахівця, а й спеціальних інструментів. Таким інструментом є голки для біопсії. З їх допомогою можна отримувати не тільки зразки для цитологічної оцінки, а й здійснювати забір зразків тканин з метою проведення поглибленого гістологічного дослідження.
 
 
Голки можуть мати різні розміри і особливості використання. На них наноситься сантиметрова розмітка, яка дозволяє контролювати глибину введення голки. Також голки мають унікальні, регульовані обмежувачі просування, що попереджають ненавмисне просування і точно локалізують її кінець в тканині, яка підлягає біопсії.
 
Голки в продажу:

Автоматичні системи та голки до них

Голки коаксіальні

Голки для вертебропластики

Голки для чрезшкірної інїєкції етанола

Голки для кісткової біопсії

Голки для мамології

Комплект для галактографії


 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed