Переглянути всі статті

Нітрат-тест для корисної та здорової їжі 379

Полиці магазинів завжди пропонують нам свіжі фрукти та овочі, до прикладу: влітку знайти апельсини і мандарини, взимку – полуницю та яблука. Та як знати, наскільки вони безпечні? Кожен чув страшне слово «нітрати», чув, як ринку кажуть: «Вирощено без нітратів». 

Чим небезпечні нітрати

Якщо коротко, нітрати – це солі нітратної кислоти, які в невеликій кількості не шкідливі організму. Але при надлишку нітратів порушується доступ кисню до клітин, погіршується кишкова мікрофлора, що призводить до отруєння організму токсинами, можуть виникати симптоми інтоксикації:

  • головний біль, запаморочення і потемніння в очах;
  • збліднення або посиніння шкіри та слизової;
  • знесилення чи, навпаки, різке збудження;
  • порушення координації;
  • зниження кров’яного тиску, почастішання пульсу та ін.

У зоні ризику передусім діти, вагітні, люди з хронічними захворюваннями органів дихання чи серцево-судинної системи.

Для чого потрібен нітратомір

Щоб не ризикувати здоров’ям близьких і особливо дітей, краще заздалегідь приготувати побутовий електронний нітратомір, щоб сміливо прямувати на ринок чи прихопити з собою у магазин.

Побутовий Нітрат-Тестер і Вимірювач жорсткості води служить для однієї мети: вимірювання концентрації нітратів, розчинених в м’якоті овочів і фруктів та у воді.

Як вибрати нітрат-тестер: ключові моменти

  • Зручність. Варто зрозуміти принцип дії приладу, розібратися в кнопках та написах. Тож, попередньо прочитайте інструкцію.
  • Шкала. Це можуть бути числові дані, кольоровий градієнт чи стрілковий циферблат. Значно меншу похибку видає цифрова шкала. Останній варіант не надто зручний у використанні, оскільки коливання і тремтіння стрілки впливає на точність показників. 
  • Економність. Можливості акумулятора різних моделей нітратоміра відрізняються між собою. Обирайте пристрій з більш потужною батареєю – він працюватиме коректно і довго.
  • Вимірювальний діапазон. Нітратоміри видають показники, відштовхуючись або від нуля, або від значення 8 мг/кг. Чим ширший діапазон, тим якісніший прилад.
  • Вага і розміри. Пристрій повинен бути легким і компактним, щоб його зручно було брати з собою. 
  • Функціональність. Цей показник залежить від кількості встановлених програм. Більша кількість опцій значно розширює можливості для дослідження.
  • Час обробки інформації. Прилад повинен справлятися зі своїм завданням менш ніж за 20 секунд. Якщо “думає” довше, працювати з ним буде некомфортно. 

Кому потрібен нітрат-тестер вдома?

Найбільше нітратів міститься у шкірці та корінні. Термічна обробка дозволяє знизити їхню кількість. Допустима норма вмісту нітратів для дорослої здорової людини – до 5 мг на кг маси, тобто людині, що важить 50 кг, можна вживати до 0,25 г нітратів на день.  Цей прилад неодмінно знадобиться усім, хто піклується про своє самопочуття та здоров’я рідних. 

Обирайте харчові продукти з відповідальністю, перевіряйте їх на вміст шкідливих речовин. А нітрат-тестер для цього важливого завдання ви можете знайти у нашому інтернет-магазині.

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2024 Rehamed